Aktuálně


03. Listopad 2018

NÁVIN TTR PÁSEK

Potřebujete vybrat pro Vaši tiskárnu vhodnou TTR pásku a nevíte jak poznat typ návinu? Tento článek je přímo pro Vás! více

03. Listopad 2018

Jak vybrat vhodnou TTR pásku?

Tento článek stručně vysvětluje v několika bodech, jakou pásku vybrat pro každou tiskovou aplikaci. více

Starší aktuality

O nás

Profil společnosti

Historie naší společnosti se začala psát v roce 1991. Na českém i evropském trhu se tedy pohybujeme již hezkou řádku let. Tak, jak se průběžně měnily podmínky a požadavky trhu či nároky našich obchodních partnerů, měnili jsme se i my.

Na počátku všeho byla úzká spolupráce s rakouskou společností Bitt Technology GmbH, výrobcem zařízení pro radioaktivní měření. Dala nám vedle know-how i jméno, které neseme až do současnosti. Stali jsme se dodavatelem měřících přístrojů a zařízení pro monitoring radioaktivního záření a přístrojů pro nukleární medicínu. Naše motto – obsloužit zákazníka tak, jak bychom my sami chtěli být obsluhováni – jsme se snažili naplňovat snahou o uspokojení všech požadavků našich zákazníků, a to od prodeje zařízení, poskytování servisu až po dodávky náhradních dílů.

V roce 2003 došlo k zásadní změně. Nový management společnosti s sebou přinesl i novou náplň činnosti firmy. Dlouholeté zkušenosti v oblasti termotransfer tisku, systémů čárových kódů a automatické identifikace dat byly impulsem ke vstupu na trh termotransferových pásek, kódovacích fólií, samolepicích etiket či visaček. Dodáváme pásky do všech běžných typů termotransfer tiskáren zákazníkům z nejrůznějších oborů, zkrátka všude tam, kde je potřeba potisknout samolepicí etikety, fólie, visačky či kartonky a označit tak hotový výrobek všemi potřebnými údaji. Samolepicí etikety, kartonky a visačky jsou nedílnou součástí našeho nabídkového portfolia.

Mnoho se v naší dlouhé firemní historii změnilo. Původní filozofie nám ale zůstala – poskytovat naše služby tak kvalitně, abychom mohli naše obchodní partnery bez rozpaků požádat o novou objednávku.

Rádi bychom Vám, našim zákazníkům, poděkovali za přízeň, kterou nám po celou dobu naší spolupráce zachováváte a ujistili Vás, že uděláme všechno pro to, abyste nám ji zachovali i nadále. To je to, co přináší naší práci největší radost a dává jí smysl.

 

Obsloužit zákazníka tak, jak bychom my sami chtěli být obsluhováni...


Certifikáty

ISO 9001:2016
Bitt technology ČS, spol. s r.o. má zaveden systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016

Systém EKO-KOM
Společnost Bitt technology ČS, spol. s r.o. uzavřela smlouvu se společností EKO-KOM a.s. Je tak zapojena do systému zpětného odběru a využití odpadů z obalů, a to pod klientským číslem EK-F0021220.