Aktuálně


06. Prosinec 2017

Dutinka termotransferové pásky

Dutinka TTR pásky: Při výběru termotransferové pásky je vhodné nejprve zjistit, jaký průměr dutinky vaše termotransferová tiskárna podporuje. Až na pár výjimek se na trhu objevují dva rozměry: 25,4 mm nebo 12,7 mm. více

11. Září 2017

Otevíráme e-shop

V našem novém e-shopu naleznete několik velikostí etiket a TTR pásek, které pro Vás máme skladem a jsou ihned k odeslání. V případě větších objednávek prosím použijte náš poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte telefonicky. více

Starší aktuality

Near-edge

KCN

Černá termotransferová páska je na bázi vosk s malým podílem pryskyřice a je speciálně určená pro tiskárny s tiskovou hlavou typu near-edge (tisk přes hranu). KCN je karbonová páska dodávaná například do tiskáren jako je TEC TOSHIBA (v návinu OUT) nebo AVERY (v návinu IN).

 

 

Nezávazná poptávka


KCNV

Černá termotransferová páska je vyrobena na bázi vosk-pryskyřice a je speciálně určená pro tiskárny s tiskovou hlavou typu near-edge (tisk přes hranu). Používá se v balicích linkách s vyšší rychlostí potisku, např. lesklých materiálů PE, PP a PVC. KCNV je dodávána například do tiskáren jako SmartDate (návin barviva IN) a/nebo JAGUAR, LINX, DATAFLEX (návin barviva OUT).

 

 

Nezávazná poptávka


KCNA

Černá termotransferová páska se speciálním pojidlem vosk-pryskyřice. Páska je speciálně určena pro tiskárny in-line s tiskovou hlavou near-edge (tisk přes hranu), například Smartdate 2/3.

 

 

 

Nezávazná poptávka


KCNE

Černá termotransferová páska se speciálním pojidlem vosk-pryskyřice. Páska je speciálně určena pro tiskárny in-line s tiskovou hlavou near-edge (tisk přes hranu), například Smartdate 2/3.

 

 

 

Nezávazná poptávka


KCNB

Černá termotransferová páska na bázi vosk-pryskyřice, se zvýšeným podílem barviva. Páska je speciálně navržena pro tiskárny s tiskovou hlavou typu near-edge (tisk přes hranu) Je určená k potisku na papírové samolepicí materiály matné i pololesklé, jako např. Vellum, Transfer Matt, Transfer Gloss, natírané papíry a kartony. KCNB je páskou, dodávanou do stolních tiskáren jako je TEC TOSHIBA (návin barviva OUT) a/nebo AVERY (návin barviva IN).

 

Nezávazná poptávka


KCNR

Černá termotransferová páska na bázi pryskyřice, se zvýšeným podílem barviva. Páska je speciálně navržena pro tiskárny s tiskovou hlavou typu near-edge (tisk přes hranu). Je určená k potisku na lesklé materiály, jako např. PE, PVC, PP, lakované, laminované a kašírované etikety. KCNR je páskou, dodávanou například do tiskáren TEC, Jaguar (v návinu OUT) a AVERY, SmartDate (v návinu IN).

 

 

Nezávazná poptávka


KCNP

Černá termotransferová páska na bázi pryskyřice, se zvýšeným podílem barviva. Páska je speciálně navržena pro tiskárny s tiskovou hlavou typu near-edge (tisk přes hranu) Je určená k potisku na lesklé materiály, jako např. PE, PVC, PP, lakované, laminované a kašírované etikety. KCNR je karbonovou páskou, dodávanou například do tiskáren TEC, Jaguar (v návinu OUT) a AVERY, SmartDate (v návinu IN).

 

Nezávazná poptávka