Aktuálně


03. Listopad 2018

NÁVIN TTR PÁSEK

Potřebujete vybrat pro Vaši tiskárnu vhodnou TTR pásku a nevíte jak poznat typ návinu? Tento článek je přímo pro Vás! více

03. Listopad 2018

Jak vybrat vhodnou TTR pásku?

Tento článek stručně vysvětluje v několika bodech, jakou pásku vybrat pro každou tiskovou aplikaci. více

Starší aktuality

Fólie pro horkou ražbu

Fólie pro horkou ražbu jsou určené pro různé průmyslové aplikace a mohou najít uplatnění téměř v každém průmyslovém odvětví. Mohou být použity pro značení datumu, potisk veškerých typů plastů (automobilový průmysl), pro potisk dřeva, skla, plechu, i jiných materiálů.


Kódovací (datumovací) fólie

Naše kódovací (datumovací) fólie řady DF Vám umožní označit produkt čárovým kódem nebo jinými údaji, nejčastěji datumem spotřeby nebo minimální trvanlivostí. Mohou se uplatnit v různých provozech. Fólie vám dokážeme vyrobit v rozměrech pro Vaši konkrétní potřebu. Tato technologie je založena na principu horké ražby. Barevný pigment je na potiskovaný materiál přenášen mechanickým způsobem za působení tepla a tlaku pomocí raznice. Standardně dodáváme černou datumovací folii DF Black. Další barevné varianty dle současné nabídky.

 


Metalické fólie

Obal v dnešní době prodává a odlišuje Vás od konkurence. Použití folií pro horkou ražbu do obalového designu značně zvýší přitažlivost zboží na prodejních pultech a tím také připoutá pozornost zákazníků. V současnosti se tyto folie používají u alkoholu, kosmetiky i potravin. Metalické folie pro horkou ražbu nabízíme nejčastěji zlaté nebo stříbrné, ale existují i jiné barevné varianty.


Dekorační fólie

Dekorativní fólie jsou určeny pro ražbu za tepla (hot stamping) a slouží k zušlechťování plastů, papírů, kovů i dřeva. Nejčastější využití bývá při zušlechťování dřevěných materiálů - obrazy, podlahové krytiny, ozdobné lišty nebo u obalů (polepy kartonů apod.).


Holografické fólie a ochranné prvky

Hologramy, holografické plomby a pečetě se stále více využívají k autorizaci tiskovin, deklarování originality produktů ale i k pečetění těch částí výrobků, u kterých je nutné spolehlivě rozpoznat neautorizované vniknutí.

Využití holografických folií:

  • ochranné známky (etikety na kosmetiku, léky, drogistické zboží, alkohol, cigarety, elektroniku)
  • jízdenky, vstupenky
  • záruční listy, certifikáty
  • soutěžní kupóny, ochrana losů, peněžní poukázky, stravenky
  • identifikační doklady (pasy, víza, občanské a řidičské průkazy, vstupní průkazy)
  • cenné papíry - akcie, šeky, dluhopisy, bankovky, směnkyNezávazná poptávka